Proč mít předsvatební focení?Předsvatební focení je velké téma samo o sobě. Pro mnohé chlapské polovičky může být důvodem k obavám, a naopak pro budoucí nevěsty splněný sen. Nemusíte se bát strojeného pózování nebo nucených či umělých úsměvů.
Raději a častěji toto focení pojímám jako možnost zachycení vzpomínek na místa, která máte rádi, jsou krásná, a hlavně jako takovou menší procházku, či výlet. Výlet, na který budete rádi vzpomínat a bude odrážet Vaši lásku a osobnost.

Já osobně jej velmi doporučuji a zde je pár důvodů proč.

1. Budete na svatbě méně nervózní

Máte strach z toho, že Vám fotograf bude stále v patách, že se budete příliš hlídat nebo budete nervózní, protože vlastně nevíte, o koho se jedná? Tohle se stává málokdy a to i díky tomu, že já jako fotograf požaduji alespoň schůzku (v krajních případech videochat). Také odpadne nervozita, hlavně díky předsvatebnímu focení, při kterém zjistíme, jestli jsme na stejné „vlně“, jestli si rozumíme a ve výsledku už si nebudeme tolik cizí v den svatby.

TIP: Nevěsty si mohou dát zkoušku make-upu na stejný den jako je naplánované předsvatební focení. Je totiž skvělé, když jste profesionálně nalíčená a cítíte se mnohem sebevědoměji.


2. Krásné fotky jako vzpomínka

Období zasnoubení často utíká velmi rychle, a tak se ani nenadějete a již máte po svatbě. Kolikrát vlastně ani nemáte společné fotografie a když řešíte dekorace na svatbu často nějaké fotografie potřebujete a fotky z předsvatebního focení se u Vás budou opravdu vyjímat. Fotografie můžete použít i pro svatební oznámení, nebo svatební web, to už záleží jen na Vás.

3. Možnost vrátit se na svoje místo

Vždy je krásné, když mě necháte trochu nahlédnout do Vašich životů a vezmete mě třeba na místo, kde se konalo Vaše první rande, kam spolu rádi chodíte nebo třeba na místo, kde jste se zasnoubili. Fantazii se meze nekladou! Jestliže si vyberete lokaci, která je s Vámi nějak spojená, věřím, že o to speciální a jedinečné pro Vás fotky budou. Zároveň budete i více uvolnění, protože místo znáte. Pokud, ale nevíte, kde focení udělat. Nebojte! Mám v záloze spousty exteriérů – od krásných skal v Jeseníkách, vyhlídky u Vltavy či nádherné lomy a další stále objevuji. Párové fotky se totiž dají udělat v lese, uprostřed Vaší oblíbené kavárny, na ferratě, na procházce se psem nebo na víkendové předsvatební cestě.Tak co? Taky si myslíte, že je předsvatební focení skvělý nápad?

Další články